Oferta

W obecnych czasach usługi oferowane we wszystkich krajach dobrze rozwiniętych oraz rozwijających się odznaczają się wysoką jakością oraz przystępnymi cenami. W Polsce sytuacja wygląda podobnie i jest to związane ze standaryzacją z krajami zachodnimi. Również nasza firma im podlega, dlatego zdobywamy uznanie oraz coraz większe grono stuprocentowo zadowolonych klientów.

W związku z powyższym chciałbym Państwu zaproponować usługi fotograficzne. Zajmuje się fotografią ślubną, reportażową oraz studyjną. Posiadam wieloletnie doświadczenia w omawianych usługach i nieustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu fotografii w rożnych jej wydaniach.


Moje usługi odznaczają się terminowością, precyzją, niskimi cenami oraz wysoką jakością. Dzięki temu mogę zapewnić wspaniałe zdjęcia, które stanowią pamiątkę na całe życie. Zapraszam do przejrzenia mojego port folio w celu naocznego przekonania się o wysokiej jakości moich usług.

fotograf imprezy okolicznościowe rzeszów

 

 


 

Miejsce działania:
Miasta:  Jarosław, Rzeszów, Przeworsk, Przemyśl, Tarnów, Dębica, Nisko, Stalowa Wola, Sokołów Małopolski, Łańcut, Tarnobrzeg, Sandomierz, Mielec, Sanok, Krosno, Jasło, Nowa Dęba, Leżajsk, Kolbuszowa, Biłgoraj, Tarnogród, Lubaczów, Boguchwała i inne.

Kontakt

Studio fotograficzne "Pod Młynem"

Tel: (17) 243 81 03

e-mail: kontakt@studiopodmlynem.pl

Szczegółowe dane